Genel Bilgiler

Sempozyum Merkezi
Karinna Otel / Uludağ

Sempozyum Tarihleri
Sempozyum 01 - 03 Mart 2019 tarihleri arasında Karinna Otel Uludağ’ da yapılacaktır.

İzinler
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları Sempozyum Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Kredilendirme

Tüm kongre programı Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi (TTB-STE) ve Accreditation Council for Continuing Medicla Education (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, sempozyum süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından sempozyum bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 03 Mart 2019 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Sekreterya Hizmetleri
Sempozyum merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Sempozyum öncesinde lütfen Burkon Turizm ile irtibat kurunuz.

15. Uludağ Ortopedi ve Travmatoloji Günleri © 2019